Yapay Çim

Yapay Çim Ekimi

Yapay çim ekimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çimyap olarak yerinde analiz yapıyor ve uyguluyoruz. Çim ekmek, doğal çim, yapay çim gibi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

İç Mekan Yapay Çim

İç Mekan Yapay Çim

İç Mekan Yapay Çim uygulaması. bizden ...

Kaliteli Yapay Çim

Kaliteli yapay çim üreticisi Çimyap. bizden ...

Villa Yapay Çim

Villa yapay çim firması olarak hizmet ...

Çim, yumak gövde şekli oluşturan bir bitkidir. Çok yıllık çim türleri dik gelişirler ve 90 cm kadar boylanırlar. Yaprakları tüysüz, parlak yeşil renkte ve genç sürgünlerde yaprak ayaları katlanmış durumdadır. Başakçık topluluğu yaklaşık 30 cm uzunluğunda bir başak oluşturur. Çim tohumlarının bin tane ağırlığı ortalama 2 gramdır.

Yapay Çim Ekimi

İhtiyaçlarınıza göre çim uygulaması Çimyap’ta!. Doğal veya yapay çim ekimi ve yapay çim üreticisi olarak hizmet vermekteyiz. Yapay çim uygulamaları ve örnekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Çim ekimi yaptırırken özellikle hangi tür çim kullanıldığına dikkat etmelisiniz. Uygulayan kişi yada firmanın yetkin olup olmadığına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Çoğu çim uygulaması ardından daha büyük sorunları beraberinde getirebilir.

Çim ekimi ihtiyacınız mı var?