Doğal Çim

Doğal Çim Ekimi

Doğal çim ekimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çimyap olarak yerinde analiz yapıyor ve uyguluyoruz. Çim ekmek, doğal çim, yapay çim gibi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Doğal Çim Üreticisi

Kaliteli Doğal Çim

Kaliteli doğal çim üreticisi. bizden teklif ...

Doğal Çim Üreticisi

Doğal Çim Üreticisi

Doğal çim uygulaması. bizden teklif alabilir ...

Çim, yumak gövde şekli oluşturan bir bitkidir. Çok yıllık çim türleri dik gelişirler ve 90 cm kadar boylanırlar. Yaprakları tüysüz, parlak yeşil renkte ve genç sürgünlerde yaprak ayaları katlanmış durumdadır. Başakçık topluluğu yaklaşık 30 cm uzunluğunda bir başak oluşturur. Çim tohumlarının bin tane ağırlığı ortalama 2 gramdır.

Çim Ekimi

Tek yıllık çimlerin tek yıllık ve iki yıllık, iki alt varyetesi bulunmaktadır. Tek yıllık çimler çok yıllık çime göre daha uzun boylu olurlar, gövdeleri dik gelişir ve yaklaşık 130 cm kadar boylanır. Tek yıllık çimin yaprakları da tüysüzdür. Fakat genç sürgünlerin yaprak ayaları katlanmamıştır. Başakçık topluluğu daha uzun boyludur.

Çim ekimi yaptırırken özellikle hangi tür çim kullanıldığına dikkat etmelisiniz. Uygulayan kişi yada firmanın yetkin olup olmadığına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Çoğu çim uygulaması ardından daha büyük sorunları beraberinde getirebilir.

Çim ekimi ihtiyacınız mı var?