Bahçe Düzenleme

Bahçe Düzenleme

Bahçenin Düzenlemesi

Bahçe düzenleme hizmeti ile bahçenizi karmaşık görüntüden arındırın. Düzenleme çalışması ve peyzaj uygulaması ile bahçelerinize şık bir görüntü kazandırın. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Lüks Bahçe Düzenleme

Lüks bahçeler için bahçe düzenleme hizmeti ...

Villa Bahçe Düzenleme

Villalara özel bahçe düzenleme hizmeti sunuyoruz. ...

Yalı Bahçe Düzenleme

Yalılarınız için bahçe düzenleme hizmeti sunuyoruz. ...

Çim, yumak gövde şekli oluşturan bir bitkidir. Çok yıllık çim türleri dik gelişirler ve 90 cm kadar boylanırlar. Yaprakları tüysüz, parlak yeşil renkte ve genç sürgünlerde yaprak ayaları katlanmış durumdadır. Başakçık topluluğu yaklaşık 30 cm uzunluğunda bir başak oluşturur. Çim tohumlarının bin tane ağırlığı ortalama 2 gramdır.

Çim Ekimi

Tek yıllık çimlerin tek yıllık ve iki yıllık, iki alt varyetesi bulunmaktadır. Tek yıllık çimler çok yıllık çime göre daha uzun boylu olurlar, gövdeleri dik gelişir ve yaklaşık 130 cm kadar boylanır. Tek yıllık çimin yaprakları da tüysüzdür. Fakat genç sürgünlerin yaprak ayaları katlanmamıştır. Başakçık topluluğu daha uzun boyludur.

Çim ekimi yaptırırken özellikle hangi tür çim kullanıldığına dikkat etmelisiniz. Uygulayan kişi yada firmanın yetkin olup olmadığına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Çoğu çim uygulaması ardından daha büyük sorunları beraberinde getirebilir.

Çim ekimi ihtiyacınız mı var?